Skinfrax. Odmładzanie falą radiową. - Femina

Blog

Zmarszczki, utrata jędrności, nadmiar skóry po odchudzanuu, wiotka skóra na szyi, dłonie pokazujące wiek, to tylko niektóre problemy, z którymi radzi sobie nasz gabinetowy numer 1 czyli Skinfrax.

Dzisiaj przedstawię Ci korzyści jakie niesie ze sobą nowoczesna technologia termoliftingu falą radiową zastosowana w urządzeniu SKINFRAX.

JAK TO DZIAŁA?

Nasze urządzenie posiada dwie głowice. Nieinwazyjną i inwazyjną. Różnica między nimi jest taka, że pierwsze nie mają igieł, a drugie mają ich 49.

Jak się pewnie domyślasz te z igłami działają skuteczniej, ale te bez igieł mają mniej przeciwwskazań. Dla każdego coś miłego ?

Głowice emitują falę radiową, która przenikając wgłąb skóry podgrzewa włókna kolagenowe do temperatury około 60 stopni. Powoduje to ich skrócenie i mobilizuje fibroblasty do produkcji nowego, jędrnego, „baby” kolagenu. To on właśnie jest odpowiedzialny za przebudowę skóry. W wyniku czego skóra staje się bardziej jędrna i napięta. A to jest to co „tygryski lubią najbardziej”.

Proces odmładzania przebiega powoli, nie zmieniając rysów twarz. Pełny efekt rozwija się do 3 miesięcy po zabiegu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Dla większej jasności opiszę zabieg z użyciem głowicy inwazyjnej.

Na początek poprosimy Cię o wypełnienie karty konsultacyjnej i ankiety w celu wykluczenia przeciwwskazań.

Jeśli ich nie stwierdzamy zapraszamy Cię do gabinetu. Przygotowujemy skórę do zabiegu. Zaczynamy oczywiście od demakijażu. Potem dezynfekujemy skórę, następnie nakładamy znieczulenie.

Po upływie około 20 minut zaczynamy zabieg. Na głowicy instalujemy sterylny kartridż z igiełkami. Ustawiamy parametry zabiegu na panelu Skinfraxu i zaczynamy. W trakcie procedury pytamy o Twoje odczucia i w razie potrzeby możemy zmieniać ustawienia. Nie ukrywam, że im wyższe parametry zabiegowe, tym lepsze efekty  ?‍♀️ . Na koniec wykonujemy krótki, chłodzący masaż ?‍♀️ + ❄️

Po zabiegu skóra w jest czerwona, lekko spuchnięta, odczuwalne jest pieczenie i ciepło. Nasilenie tych objawów jest różne i mija po kilku godzinach. Wielkich zaleceń pozabiegowych nie ma. Wystarczy smarowanie specjalnym żelem, ochrona przed słońcem, unikanie nadmiernego ogrzania np. w saunie, utrzymanie skóry w czystości.

Czy wystarczy jeden zabieg?

Aby osiągnąć efekt lekkiego liftingu wystarczy jeden, nieinwazyjny zabieg.

Lecz jeśli Twoja skóra wymaga głebokiej, kompleksowej odnowy zalecamy serię zabiegów. Ich ilość i częstotliwość określimy na konsultacji lub podczas pierwszego zabiegu.

Z naszych doświadczeń wynika, że minimalna seria to trzy zabiegi, wykonywane co 30 dni, przeplatane zabiegami nawilżającymi po 14 dniach od zabiegu falą radiową. Niezbędnym elementem jest również profesjonalnie dobrana pielęgnacja domowa.

O przeciwwskazaniach do zabiegu poczytasz tu ?? 

Oczywiście, w razie pytań zapraszamy na konsultację ?

Czekamy na Ciebie ? 

Marta Karwińska-Szweryn, właścicielka i kosmetyczka.